5 priežastys, kodėl yra reikalingi vestuvių videografai

Straipsnyje susipažinsite su pagrindinėmis priežastimis, kodėl savo vestuvių šventės metu yra svarbu turėti videografus.

Mintaras Adamkavičius

3/2/20211 min read

Po vestuvių, vaizdo įrašai bus brangiausias jūsų turtas. Taigi kodėl gi neužfiksavus visų savo didžiosios dienos aspektų? Vestuvių vaizdo įrašai yra viena svarbiausių visos vestuvių dienos paslaugų dalis, kadangi yra užfiksuojama tikroji Jūsų didžios dienos esmė ir nesuvaidintos emocijos. Vestuvių filmai leidžia vėl ir vėl išgyventi tą dieną, bei kaskart žiūrėdami prisiminsite kiekvieną išlietą džiaugsmo ašarą, apkabinimą ir šypseną.

Žemiau pasidalinsime TOP 5 priežastimis, kodėl Jums reikėtų videografų savo šventėje:

1. Vestuvių šventės diena prabėga labai greitai.

Visi sutuoktiniai dažnai pabrėžia, kaip greitai prabėgo jų vestuvių diena. Ši diena greitai prabėga ne tik jauniesiems, tačiau ir svečiams. Net gi jeigu ir atrodo, jog dalyvaujate kiekvienoje vakarėlio minutėje, tačiau neišvengiamai praleisite mažų akimirkų ir detalių, o jas visas neabėjotinai užfiksuos videografai.

2. Istorija.

Nuotraukos, turbūt, yra vienas pirmųjų dalykų, apie kurį būsimi jaunieji pagalvoja prieš pradėdami planuoti savo šventę. Tačiau nuotraukos ne visada gali papasakoti visą šventės istoriją. Tik filmuose galėsite pamatyti, kaip judėjo Jūsų suknelė per pirmąjį vestuvinį šokį, ką palinkėjo artimieji, bei kaip linksmai prabėgo visas vakaras.

3. Leidžiama sugrįžti į tam tikras akimirkas.

Vestuviniai filmai leidžia išgyventi akimirkas ištisus metų metus. Užfiksuoti jausmai, garsai ir judesiai sugrąžins Jus į vieną svarbiausių dienų Jūsų gyvenime. Tai gali būti pats geriausas pasirinkimas, kuris suteiks Jums tiesioginio džiaugsmo bet kurią akimirką.

4. Pamatysite, kaip viskas atrodė iš šalies.

Vestuvių videografai dažnai dirba gan nepastebimai, netrikdo Jūsų per pačias jautriausias akimirkas, o tai nesukelia papildomo streso tariant priesaikos žodžius, užmaunant vienas kitam žiedus, ar sakant kalbą vakarinėje dalyje. Galutiniame rezultate pamatysite kaip viskas atrodė iš šalies, arba kitaip tariant - iš svečio žvilgsnio. 

5. Nekartokite kitų klaidų.

Labai dažnai girdime, jog jaunieji, kurie neužsisakė vestuvių videografų paslaugų, vėliau labai gailisi. Tai yra puiki galimybė, kadangi visi Jūsų patys artimiausi žmonės susirenka į vieną vietą, visi yra geros nuotaikos ir pasiruošę šventiškai praleisti laiką. Ši video medžiaga laikui bėgant tampa aukso vertės.